Obrazy Na Zamówienie

OBRAZY NA ZAMÓWIENIE

 

Jedną z usług naszej firmy jest realizowanie zamówień na obrazy. Niżej przedstawiamy model, który ułatwi Państwu dobranie i zamówienie u nas obrazu.

1. Lokalizacja obrazu
– Na początku wybieramy miejsce, w którym ma się znajdować Państwa obraz. Prosimy o wykonanie kilku pomiarów, takich jak wymiary całej ściany lub jej konkretnych fragmentów.
– Prosimy o wykonanie zdjęć miejsca, w którym chcą Państwo umieścić obraz w świetle dziennym i sztucznym. Pozwoli to na zorientowanie się w kolorystyce wnętrza.

2. Wzór
– Kolejnym etapem jest wybranie przykładowych wzorów obrazu. Przedstawiają nam Państwo swoje upodobanie. Zachęcamy do wybrania kilku motywów, które najbardziej Państwa zadowalają.
– Nasz konsultant zaproponuje Państwu kilka motywów, które będą pasować do wnętrza i Państwa upodobań

3. Wybór artysty
– Po pomyślnym wybraniu motywu mającego znajdować się na obrazie, nasz konsultant zaproponuje Państwu kilku artystów, którzy mogliby podjąć się wykonania zlecenia. Od razu przedstawiane są Państwu ich poprzednie prace i przedziały cenowe w jakich tworzą.
– Do Państwa należy ostateczna decyzja w kwestii wyboru artysty.

4. Realizacja
– Do realizacji zamówienie dochodzi po upływie około miesiąca od jego złożenia. Termin ukończenia pracy zależy od artysty.

W celu złożenia zamówienia prosimy o wypełnienie i wysłanie formularza obok. Nasz konsultant odpowie Państwu w przeciągu kilku dni na maila.

Oczywiście, nasza firma zajmuje się również innymi formami zamówień, takimi jak portrety, ikony itp. W celu złożenia takich zamówień zapraszamy do zakładki GOTOWE OBRAZY NA ZAMÓWIENIE lub kontaktu pod numerem 534 766 366.